Zamknij
REKLAMA

Dwór Artusa z nowym logo, programem i wyzwaniami. Co zaplanowali?

15:38, 03.10.2018 | Marcin Lewicki
REKLAMA
Skomentuj
fot. Marcin Lewicki

Centrum Kultury Dwór Artusa zaprezentował program na kolejny sezon. Tym razem będziemy mogli zobaczyć wiele wystaw, posłuchać pasjonującej muzyki, ale też porozmawiać z postaciami ze świata filmu czy sportu. Charakterystyczną zmianą jest również nowe logo instytucji.  

Wiadomo, że koronna część sezonu w Dworcu Artusa będzie nazywać się Artus Festiwal. Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Wśród zaplanowanych wydarzeń są m.in. koncert Marceliny, spotkania kulturalne i wernisaże oraz wyjątkowo ciekawe rozmowy – z Izabelą Kuną, Arturem Orzechem, Krzysztofem Wielickim i Robertem Korzeniowskim. 

Szczególnie dwa spotkania wzbudzają zainteresowanie. Zarówno utytułowany alpinista (pierwszy człowiek na Mount Everest zimą), jak i multimedalista olimpijski w chodzie sportowym to bardzo znane i cenione postaci w kulturze masowej i swoich dziedzinach. Sport będzie mocno przebijał się więc przez plan tegorocznego festiwalu. 

To nie jedyna nowość, jaką przygotowały osoby związane z Centrum Kultury Dwór Artusa. 

- Dwór Artusa ma nowe logo - mówi dyrektor instytucji, Łukasz Wudarski. - Stary symbol za mało pokazywał nasze przesłanie. Nowy prezentuje przekaz kulturalny i społeczny. Zachowaliśmy w nim również symbol tego miejsca – lwa. Można też zauważyć, że jego oczy przypominają okna z budynku Dworu Artusa.  

Początek nowego sezonu w Centrum Kultury Dwór Artusa już w najbliższy czwartek. W nowo wyremontowanej sali zaprezentowany zostanie wernisaż wystawy fotografii Piotra Leczkowskiego – Bellet dancers. Wstęp wolny. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone