Zamknij
REKLAMA

Grażyna Łobaszewska zaprasza na swój koncert [WYWIAD]

14:32, 08.02.2018 | Rozmawiał: Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

17 lutego Grażyna Łobaszewska zagra z zespołem Ajagore w Dworze Artusa. W rozmowie z DDToruń jedna z najlepszych polskich wokalistek zdradziła, że już nie może się doczekać spotkania ze swoimi toruńskimi fanami.

Czy pani wierni fani są zaskoczeni słysząc utwory z najnowszego albumu?

- Myślę, że nie, bo razem dorastamy i na te same pytania odpowiadamy podobnie. 

O jakie, nowe dla siebie stylistyki i wrażliwości muzyczne zahaczyła [ani na płycie "Sklejam się"?

- To jest tygiel, w którym przenikają się różne stylistyki, a żadna z nich nie jest mi obca. W przypadku wrażliwości muzycznej są tylko dwie opcje, albo ona jest albo jej nie ma. Ot… i wszystko.

Na koncercie w Toruniu wystąpi pani z muzykami zespołu Ajagore. Jak można opisać waszą sceniczną i artystyczną współpracę? Czy to współpraca czy jakaś inna relacja?

- Gramy razem już ponad 10 lat, więc właściwie to już nie współpraca, a związek z długim stażem. Przecież ktoś już dawno powiedział, że muzyka łączy.

Na pani największych przebojach wychowały się pokolenia Polaków - jak po latach patrzy pani na swoje największe przeboje" "Brzydcy" czy "Czas nas uczy pogody"? Wspomina je Pani z sympatią, sentymentem?

- Jak na swoje dzieci, które już dorosły, a piosenki o które Pan pyta, śpiewam na koncertach.

Jest pani bardzo konsekwentną artystką - myśli pani o sobie jako o muzyku spełnionym?

- Cały czas się konsekwentnie spełniam.

Czego mogą spodziewać się pani wierni fani, jeśli zdecydują się przyjść na koncert do Dworu Artusa?

- Ci wierni – jak tylko będą mogli - to przyjdą, na spotkanie z piosenkami z płyty „Sklejam Się” ale będą i te wcześniejsze piosenki w nowych aranżacjach. My zapraszamy wszystkich tych, którzy już się zdecydowali i tych niezdecydowanych.

Bilety na koncert Grażyny Łobaszewskiej w Dworze Artusa kupisz tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone