Zamknij
REKLAMA

Luxtorpeda, Fisz Emade Tworzywo, Organek - gwiazdy na Luxfeście

11:06, 06.12.2017 | AA
REKLAMA
Skomentuj
fot. Tomasz Berent

Mikołajkowy Luxfest po raz trzeci odbędzie się w Toruniu, po raz pierwszy w hali przy ul. Bema. Dlaczego? Bo organizatorzy liczą, że gwiazdy przyciągną tłumy! Kto zagra? M.in. bracia Waglewscy i Organek!

Luxfest to festiwal organizowany w Toruniu już od trzech lat.To bardzo ważne wydarzenie jest dla fanów muzyki rockowej. Organizatorzy nie zapominają także o najmłodszych - dla nich powstanie specjalna rodzinna strefa sztuki LuxArt

To jednak na scenie dziać się będzie najwięcej!

Dla torunian zagrają m.in. TSA, Fisz Emade Tworzywo, Luxtorpeda i Organek! Koncerty rozpoczną się o godz. 14:30. Wtedy na scenie pojawi się zespół Arka Noego. Potem zaplanowano występy kolejno: Zuesa, formacji Złe Psy, Fisz Emade Tworzywo i Luxtorpedy. 

Festiwal zakończą TSA i Organek.

Wstęp na to wydarzenie jest darmowy, trzeba mieć ze sobą jednak specjalnie, darmowe zaproszenie. Gdzie można je zdobyć? Między innymi w punktach informacyjnych urzędu miasta

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

(AA)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone