Zamknij
REKLAMA

Legenda polskiego rocka zagra w Toruniu! Kup bilet w atrakcyjnej cenie

06:00, 30.11.2017 | Materiał partnera
Fot. Materiały promocyjne

Już 10 grudnia w Toruniu zagra jedna z najsłynniejszych polskich kapel, zespół Dżem. Tak wyjątkowego wydarzenia muzycznego nie możecie przegapić!

Dżem to jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki i legenda bluesowo-rockowego grania! Band powstał w 1973 roku, jednak potęga jego utworów sprawia, że są one aktualne również teraz. Charyzma członków zespołu z Ryszardem Riedlem na czele przyniosła im ogromne uznanie i popularność. Dżem w obecnym składzie to kontynuacja ważnej historii legendy muzyki.

Niezliczona liczba hitów, ale także nowe przeboje utrzymane w charakterystycznym stylu zespołu Dżem i niepowtarzalna atmosfera – tego wszystkiego i wiele więcej doświadczycie podczas niezapomnianego koncertu. Organizator przygotował dla wszystkich studentów specjalną promocję – bilety na płytę główną w cenie 50 zł!

Niezliczona liczba hitów, ale także nowe przeboje utrzymane w charakterystycznym stylu zespołu Dżem i niepowtarzalna atmosfera – tego wszystkiego i wiele więcej doświadczycie podczas niezapomnianego koncertu.

Patronem medialnym trasy Dżemu jest Rock Radio.

 

Koncert zespołu Dżem

Data: 10.12.2017 r., godz. 18:30

Miejsce: Hala Widowiskowo–Sportowa, Toruń, ul. Bema 73-89

Bilety:

- recepcja Hotelu Meeting ul.Bema 73/89

- sieć sklepów EMPiK/MediaMarkt

- informacje i zamówienia grupowe tel. 77 441 05 33

- e-mail: [email protected]

- strona internetowa - KUP TUTAJ

(Materiał partnera)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone