Zamknij
REKLAMA

Był płacz po końcowym werdykcie. Niesamowite emocje na tafli, jest złoto!

10:29, 14.02.2017 | Michał Malinowski
REKLAMA
Skomentuj
Dziewczyny z kolejnym złotem Fot. Nadesłana

W  sobotę, 11 lutego, toruńskie łyżwiarki synchroniczne MKS Axel brały udział w NRW Trophy for SYS 2017. Międzynarodowe zawody w niemieckim Neuss odbywały się już po raz szósty. Wzięły w nich udział drużyny z 5 krajów. W różnych kategoriach startowało 26 teamów.f

Toruń reprezentowały starsze dziewczyny z Novice. W tej kategorii walczyły z Niemkami, Rosjankami, Belgijkami i Holenderkami. Ich najtrudniejszymi rywalkami były zawodniczki z Drezna z Team Saxony Ice Perls, które zwykle są na czołowych miejscach zawodów.

- Dziewczyny pojechały dobry program i zdobyły 37,52 punkty. To jak na razie rekord  naszych Novice – cieszy się Karolina Dąbrowska – Pawlonka.

Ale na to, czy ten wynik pozwoli zdobyć pierwsze miejsce, musiały poczekać do ostatnich występów drużyny z Drezna.

-Stres był ogromny, ponieważ my jechałyśmy jako drugie, a „Saxony” jako ostatnie i były na prawdę dobre - mówiły zawodniczki Axla. - Po ogłoszeniu punktów zdobytych przez Niemki, dziewczyny popłakały się z radości. Kolejny raz wygrały!

Trenerzy i trenerki z Team Le Soleil zachęcają wszystkie dziewczyny z Torunia i okolic do uprawiania tej dyscypliny sportu. Kontaktować się można pod tym adresem

(Michał Malinowski)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone