Za nami pierwsza edycja Top-Cross Torunia. Kto okazał się najlepszy?

11:48, 27.01.2020 ddtorun.pl Aktualizacja: 11:52, 27.01.2020
Skomentuj Foto. Nadesłane Foto. Nadesłane

Odbyła się pierwsza edycja Top-Cross Torunia w rekreacyjnych biegach przełajowych im. Mariana Piotrkowskiego.

Zwycięzcą biegu Głównego 6666m. Został Dawid Hartleb reprezentujący klub 10BKPanc Świętoszów z czasem 23:47 min. (nr startowy 37), drugi był Bartek Mechliński z klubu Decathlon Toruń czas: 25:14(nr 90) , trzecie miejsce zajął Sławomir Foremski z Triathlon Toruń czas 26:26 (nr 35) , czwarte miejsce zajął Robert Kmieciak TS Opatrunki Toruń 27:02 (nr 79), piąte Damian Kaczmarek czas: 27:09 (nr 49), szósty był Arkadiusz Rumiński klub- Nadaktywni Toruń czas: 27:23 (nr 76).

Wśród Kobiet wygrała Sylwia-Rok Szpala Parkrun Toruń czas: 29:13 (nr startowy 64) , drugie miejsce zajęła Joanna Oberlan-Maroń z Marmel Toruń czas: 29:33 (nr 59), trzecie miejsce zajęła Alina Podbielska z KM UMK/ TKKF Rekreacja Toruń czas: 33:49 (nr 78) , czwarte miejsce Ewa Podbielska z TS Opatrunki Toruń czas: 35:18 (nr 108), piątą lokatę zajęła Iwona Balewska z SPC Toruń czas: 35:42 (nr 114), szóste miejsce zajęła Karolina Warlikowska z Torunia z czasem: 35:50 (nr 54).

2m. Adrian Szpala ParkRun Toruń

W biegu głównym uczestniczyło 69 zawodników. Następna druga edycja odbędzie się w najbliższą sobotę (1 luty) godzina 11:00. Zapisy w V L.O. od godziny 10:00.