Ogromny sukces młodej tenisistki z Torunia. Na zawodach w Łodzi zajęła bardzo dobre trzecie miejsce

13:36, 05.11.2019 AJ Aktualizacja: 13:53, 05.11.2019
Skomentuj Foto. Nadesłane Foto. Nadesłane

Ogromny sukces młodej tenisistki z Torunia. Na zawodach w Łodzi...

W miniony weekend  na kortach K.S. ,,Start'' Łódź, odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kobiet kategorii Seniorów.

Nasza zawodniczka z fazy grupowej wyszła z drugiego miejsca przegrywając  z Jagodą Wróblewską po zaciętej walce 5/7 2/6 . W fazie finałowej zrobiła ogromną niespodziankę , gdyż pokonała turniejową jedynkę  Jowanę Kołowrotkiewicz 6/2 6/3.

W półfinale drugi raz zagrała z Jagodą Wróblewską i w tym meczu również Jagoda okazała się lepsza. 17-letnia Torunianka pomimo młodego wieku ostatecznie w turnieju  seniorskim uplasowała się na trzecim miejscu.