Zamknij

Toruń: trwają zapisy na ostatni rajd rowerowy. Nie zwlekaj!

09:46, 19.09.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Toruń: trwają zapisy na ostatni rajd rowerowy. Nie zwlekaj i zapisz się jak najszybciej

Trwają zapisy na ostatni z tegorocznego cyklu Kujawsko – Pomorskie na rowery rajd rowerowy. Tym razem spotykamy się w Toruniu. Startujemy w sobotę 28 września punktualnie o godzinie 11.00 parkingu przed Motoareną Toruń, ul. Pera Jonssona 7.

Trasa tegorocznego rajdu liczy 36 km i ma następujący przebieg:  z Motoareny w kierunku ulicy Łukasiewicza, dalej Szosą Okrężną, Polną do ul. Ugory w stronę  Lulkowa, Różankowa, i dalej ścieżką rowerową jedziemy do Zamku Bierzgłowskiego, następnie na Barbarkę, gdzie przewidziany jest postój, i dalej w stronę Przysieka, a następnie ścieżką rowerową do Torunia z metą  przy Motoarenie.

Każdy uczestnik rajdów otrzyma bezpłatny pakiet startowy, w skład którego wejdzie numer startowy i butelka 0,5 l wody mineralnej, dla pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników do pakietu dołączone będą pamiątkowe skarpetki i talon na posiłek regeneracyjny. Na mecie rajdu, na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale akcji Kujawsko – Pomorskie 2019.

Biuro zawodów, w którym będzie można odbierać pakiety startowe  znajdować się będzie w miejscu startu rajdu i będzie czynne na dwie godziny przed startem, czyli w sobotę 28 września od godziny 9.00 do 11.00. 

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone