Zamknij
REKLAMA

Kolejny sukces toruńskich kolarek! Nie dały szans rywalkom

09:36, 19.06.2019 | AJ
REKLAMA
Skomentuj
Foto. Nadesłane

Kolejny sukces toruńskich kolarek! Nie dały szans rywalkom 

Zwycięstwem w każdej kategorii wiekowej, w której starowały nasze zawodniczki, zakończyło się kryterium kolarskie w Wieluniu, będące kolejną eliminacją Mistrzostw Polski w kryteriach ulicznych.   

Pierwsze miejsce, z największą liczbą punktów oraz nadrobionym okrążeniem wywalczyła Paulina Pastuszek. Drugą lokatę zajęła Aurela Nerlo, a trzecią Natalia Krześlak, zwyciężając jednoczenie w juniorkach. Czwartą zawodniczką była Mecedes Gala, która w kategorii juniorskiej uplasowała się tuż za Natalią.

Sukces zawodniczek Toruńskiego Klubu Kolarskiego tym bardziej cieszy, ponieważ zaowocował w cenne punkty do klasyfikacji mistrzostw Polski w kryteriach ulicznych.

Ponadto w barwach reprezentacji narodowej podczas GP Brna ścigało się troje toruńskich reprezentantów: Karolina Karasiewicz, Patrycja Lorkowska oraz Cezary Łączkowski. Bardzo dobry rezultat odniosła Karolina, kończąc konkurencję omnium na szóstej pozycji oraz wygrywając jeden z wyścigów wchodzących w skład wieloboju kolarskiego.

Cała trójka zawodników będzie teraz przebywać na zgrupowaniach szkoleniowych, w ramach kadr narodowych, gdzie będą się przygotowywać do najbliższych startów. Dla Karoliny imprezą docelową, na pierwszą część sezonu są Igrzyska Europejskie, rozgrywane pod koniec czerwca 2019 r. w Mińsku.

REKLAMA
(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone