Pomorzanin Toruń został wicemistrzem Polski w hokeju na trawie! A mogło być jeszcze lepiej!

10:35, 28.05.2019 FD Aktualizacja: 10:38, 28.05.2019
Skomentuj fot. archiwum fot. archiwum

Pomorzanin Toruń wicemistrzem Polski! A mogło być jeszcze lepiej!

Toruński Pomorek z kolejnym sukcesem! Nasi laskarze zostali wicemistrzami Polski. Wynik jest świetny, a przez chwilę wyglądało na to, że może być jeszcze lepiej!

W pierwszym spotkaniu z Grunwaldem Poznań Pomorzanin zremisował 2:2. Szanse na złoto były więc nadal otwarte. Tak było również do przerwy drugiego finałowego meczu. Zawodnicy Piotra Żółtowskiego trzymali wynik 0:0 i walczyli o najwyższą stawkę. Niestety, obraz gry w drugiej części diametralnie się zmienił, Grunwald wbił naszym laskarzom trzy gole i to gracze z Poznania cieszyli się z mistrzostwa kraju.

Mimo przegranego finału torunianie mogą być zadowoleni z wyniku. Po roku przerwy medal czempionatu wrócił do naszego miasta. Atak na złoto też pokazywał ogromne ambicje naszych zawodników. Gratulujemy sukcesu!