Zamknij
REKLAMA

Bartosz Fraszko ponownie zawodnikiem Energi Toruń. Związał się dwuletnim kontraktem

11:28, 13.05.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Bartosz Fraszko ponownie zawodnikiem Energi Toruń. Związał się dwuletnim kontraktem

Bartosz Fraszko, wychowanek Sokołów Toruń został zawodnikiem Energi Toruń. Z toruńską drużyną związał się dwuletnim kontraktem. 

Torunianie po kapitalnym, ostatnim sezonie, w którym zajęli 6. miejsce, muszą budować skład praktycznie od nowa. Sam o tym mówił niedawno trener Stalowych Pierników Juryj Czuch. Dużą stratą dla Energi było odejście tria rosyjskich zawodników: Daniła Orekhina, Roberta Korchokhy oraz Siemiona Garshina. 

W ich miejsce klub stara się sprowadzić wartościowych zawodników. Na pewno takim jest pozyskanie Bartosza Fraszko, który był jedną z wiodących postaci Tauron GKS-u Katowice. Wychowanek Sokołów Toruń związał się dwuletnim kontraktem. Wcześniej umowę z klubem przedłużył czeski bramkarz Patrik Spesny. 

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone