Zamknij
REKLAMA

Torunianie wracają z medalami z mistrzostw Polski ketllebell sport

09:44, 05.03.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Torunianie wracają z medalami z mistrzostw Polski ketllebell sport

W dniach 2-3 marca 2019 roku w Ząbkach odbyły się IV Mistrzostwa Polski Kettlebell Sport. Była to już trzydziesta impreza zorganizowana przez Polską Akademię Kettlebell. 

Zmagania zawodników zostały podzielone – 2 marca odbyły się starty zawodników w kategorii profesjonaliści. 3 marca do walki o tytuł mistrza Polski stanęli zawodnicy w kategoriach: amatorzy, weterani, początkujący, oraz młodziczki. W sumie wystartowało ponad 70 zawodników!

Zawodnicy z Torunia z medali mistrzostw Polski

W zmaganiach udział wzięli także torunianie: Małgorzata Tujaka, Sandra Klem, Tomasz Klaczkowski, oraz Michał Koszewski. Toruńscy uczestnicy wystąpili jako oficjalny klub Kettlebell Sport Toruń. Cała czwórka wróciła z medalami - Małgorzata i Sandra zajęły II miejsce w kategorii długi cykl -  początkujące  w swoich kategoriach wagowych, Tomasz zdobył brąz w kategorii weterani, a Michał startujący jako jedyny w kategorii profesjonaliści pobił swój rekord życiowy tym samym zdobywając tytuł wicemistrza Polski.

- Pod fachowym i czujnym okiem trenera Macieja Gorzkowskiego – założyciela Polskiej Akademii Ketlebell ciężko pracowaliśmy korygując błędy i wciąż doskonaląc technikę. Każde z nas miało dość długą przerwę w trenowaniu z odważnikami, a treningi pod okiem Macieja sprawiły, że czuliśmy się dobrze przygotowani do rywalizacji - mówi Sandra Klem, brązowa medalistka Mistrzostw Polski 2017 r.

- Cieszę się, że nasz zespół zmobilizował się do startu w Mistrzostwach Polski pomimo krótkiego okresu przygotowawczego. Wierzę, że to dopiero początek naszej przygody. My się dopiero rozkręcamy! - komentuje trener drużyny, Maciej Gorzkowski.

Cała toruńska drużyna ma już za sobą starty i sukcesy w zawodach kettlebell sport Toruń. Zawodnicy zapowiadają, że to dopiero początek.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone