Zamknij
REKLAMA

Gol w ostatnich sekundach! Cóż za emocje na Tor-Torze!

09:30, 20.02.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Spotkania z Podhalem Nowy Targ w play-offach Polskiej Hokej Ligi obfitują w wielkie emocje! Po porażce w Nowym Targu hokeiści toruńskiej Energi pałali żądzą rewanżu. Dokonali tego z nawiązką!

W spotkaniu otwierającym fazę play-off (historycznym, bo torunianie w decydującej fazie ligi nie grali od lat) Podhale wygrało 5:2. Choć wynik pokazywał, że mecz był jednostronny to obydwie drużyny stworzyły świetne i bardzo wyrównane widowisko. Podobnie było w Toruniu.

Pierwsza bramka meczu padła dopiero pod koniec pierwszej tercji. Torunianie wykorzystali grę w przewadze i krążek do bramki wbił Daniil Orekhin. W drugiej odsłonie spotkania Podhale dążyło do odrobienia strat. W 5 minucie i 15 sekundzie Górale trafili i na tablicy zrobiło się 1-1. 

Gdy wydawało się, że zebranych na Tor-torze kibiców czeka dogrywka, stało się nieprawdopodobne. Na 23 sekundy przed końcem meczu bramkę zdobył Piotr Naparło i zapanował szał! Takiej radości zebranych nie było już od dawna. Wygrana sprawiła, że awans do półfinału i walka o medale PHL stała się naprawdę realna. Przypomnijmy, że do czwórki wejdzie drużyna, która jako pierwsza wygra cztery spotkania. Przed nami więc jeszcze bardzo długa droga!

(FD)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

TKHTKH

8 0

#ForzaTKH świetna frekwencja, oprawa meczu wreszcie sam, super mecz. Doping na TT nie z tej ziemi! A to co robił gość na mikrofonie też petarda:) nie wiem skąd go macie ale jest kosmitą :) Najważniejsze zwycięstwo. Walczymy dalej!!! W poniedziałek będę na pewno! 13:23, 20.02.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

naleśniknaleśnik

1 1

chyba Ci coś się pomyliło z manekinem, ten gość powinien tam trafić razem z Marianem 14:04, 20.02.2019


zibizibi

5 0

Toruń kocha hokej! atmosfera na trybunach nie do opisania.szoł pełną gębą :) 13:29, 20.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdiAdi

5 0

Brawo Toruń.Jak za dawnych lat wygrana z Podhalem.Do boju hokeiści!!!Kibice tak samo!!! 23:32, 20.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WojtiWojti

1 0

@naleśnik
chyba tobie się coś pomyliło synku. potwierdzasz tym komentarzem że dla takich kretynów nie warto robić nic ponad. Bywałem na wielu hokejowych meczach i powiem że nawet w pradze nie mieli aż takiego gościa na mikrofonie. Facet jest w stanie rozkręcić sam cały tortor i gęba mu się nie zamyka. Do tego dowcipnie i inteligentnie. I pewnie dlatego tego nie rozumiesz :P
12:55, 21.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone