Zamknij
REKLAMA

Budowlane w play-off? Robią wszystko, żeby się udało! [FOTO]

15:52, 18.02.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. Joanna Zdancewicz

Toruńskie siatkarki po fatalnym początku sezonu przypomniały sobie, że rok temu toczyły bój z najlepszymi drużynami w kraju. Pokazują to ostatnio bardzo często i po meczu z Szóstką Mielec opuściły już strefę spadkową. Teraz celem jest play-off.

Zadanie będzie bardzo trudne bo układ gier nie sprzyja podopiecznym Mirosława Zawieracza. Ostatnio swoją cegiełkę do tego dorzuciła też Wisła Warszawa która, lekko mówiąc, nie zachowała się sportowo i nie przyjechała na swój mecz do Gliwic. W ten sposób gliwiczanki bez walki mogły dopisać do swojego konta kolejne punkty i w rywalizacji z Toruniem i Szczyrkiem wyglądają na faworyta.

Budowlane w meczu z Szóstką nie myślały jednak o całym zamieszaniu. Drużyna gości podjęła walkę tylko w pierwszym secie - wygranym przez mielczanki do 22. W kolejnych partiach lepsze były zawodniczki Budowlanych Toruń (kolejno do 17, 18 i 22). Do zakończenia fazy zasadniczej został już tylko jeden mecz.

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone