Świetne występy zawodników Kimura Toruń w Mińsku Mazowieckim

13:39, 14.01.2019 online Aktualizacja: 13:42, 14.01.2019
Skomentuj Fot. Nadesłana Fot. Nadesłana

W sobotę 12 stycznia, w Mińsku Mazowieckim odbyły się VII Mistrzostwa Polski Sztuk Walki federacji WKSF & UFR. Do Mińska Mazowieckiego przyjechało ponad 300 zawodników z całej Polski. Nie mogło tam zabraknąć karateków z Klubu Sportowego Sekcja Walki KIMURA TORUŃ, którzy walczyli w kategoriach seniorskich Kick-Light oraz Pointfighting. Torunianie zdobyli łącznie 2 brązowe medale!

Patryk Cimiński po stoczonych 3 pojedynkach w formule Kick-Light, kat. -90 kg zdobył brązowy medal. W walce o finał uległ w dogrywce (niejednogłośnie), po bardzo wyrównanym pojedynku. Pojedynek o brązowy medal wygrał.

Nataniel Gębicki po 2 walkach uplasował się również na 3 stopniu podium, w formule Pointfighting, kat. do 175 cm.