Zamknij
REKLAMA

Bella Cup podsumowała rok – kolejna impreza odbędzie się...

14:19, 13.09.2018 | Marcin Lewicki
REKLAMA
Skomentuj
fot. Marcin Lewicki

Tenisowy turniej Bella Cup wpisał się na stałe w sportowy kalendarz Torunia. Dziś organizatorzy podsumowali udany sezon i zapowiedzieli kolejną edycję turnieju. Tenisowe emocje nadejdą w przyszłym roku dużo szybciej. 

Spore wrażenie robią tegoroczne liczby. Zasięg medialny imprezy dotarł do ponad 2 milionów osób. Bardzo zadowolone ze współpracy były liczne przedsiębiorstwa, które sponsorowały organizację imprezy. 

Główny sponsor i właściciel marki Bella – firma TZMO podkreśla, że współpraca z organizatorami układa się wzorowo, a jednocześnie zapowiadane jest podniesienie puli nagród.  

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z organizatorami i klubem Start-Wisła - mówił podczas uroczystości rozdania podziękowań Jarosław Kuzel z TZMO. - Chcemy zwiększać prestiż turnieju i w przyszłym roku planowane jest podniesienie kwot dla zawodniczek. Im lepsze dziewczyny przyjadą do Torunia, tym większe będzie zainteresowanie.  

Organizatorzy poinformowali, że przyszłoroczna edycja Bella Cup odbędzie się na początku czerwca. To spora różnica, bo zwykle impreza rozpoczynała się pod koniec czerwca. W przyszłym roku w turnieju wezmą udział prawdopodobnie wszystkie czołowe polskie zawodniczki poza Agnieszką Radwańską. Kibice mogą oczekiwać startu m.in. Igi Świątek - uznawanej za wielki talent polskiego tenisa.  

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone