Zamknij
REKLAMA

Prezes Nesty Miresa Toruń zdradza plany! Są pierwsze transfery, a na tym nie koniec

10:30, 12.07.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Berent

Hokeiści Nesty Miresa Toruń wrócą w poniedziałek, 16 lipca, do treningów. Zapytaliśmy prezes klubu, Bogdana Rozwadowskiego o to, na jakim etapie są rozmowy z nowymi zawodnikami i czy klub jest gotowy na rywalizację z najlepszymi. 

28-letni rosyjski bramkarz Gleb Jewdokimow będzie od nowego sezonu bramkarzem Nesty Miesa Toruń. Jak czytamy w serwisie hokej.net, Jewdokimow jest wychowankiem Signala Czelabińsk. Swoją karierę rozpoczął w barwach rezerw Traktora Czelabińsk, a najwięcej meczów ma rozegranych w WHL, czyli zapleczu KHL.

Ale to nie koniec transferów w klubie z Torunia. Jak zapewnił w rozmowie z ddtorun.pl, prezes Bogdan Rozwadowski, w sierpniu mają się pojawić na Tor-Torze zawodnicy, którzy będę testowani. 

- Z nich wybierzemy tych, których chcielibyśmy zatrudnić. Trudno powiedzieć ilu. Wszystko zależy od środków, jakimi będziemy dysponować - podkreśla Bogdan Rozwadowski. - Dodam jeszcze, że otrzymaliśmy licencję na grę w PLH, natomiast musimy dopracować kwestie związane z dopięciem budżetu. 

Wszystko wskazuje na to, że wzorem lat poprzednich w Toruniu skupią się raczej na kontraktowaniu hokeistów zza wschodniej granicy, a to z tego względu, że na polskim rynku jest ich stosunkowo mało. 

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

KKSKKS

0 0

KKS! 11:10, 13.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone