Zamknij
REKLAMA

Wielkie wyróżnienie dla nastolatków z Torunia! Dostali powołanie do kadry narodowej

10:07, 11.07.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Facebook/Angels Toruń

Jakub Kapiwąs oraz Grzegorz Piotrowski, zawodnicy Angels Toruń, otrzymali powołanie na zgrupowanie kadry narodowej w futbolu amerykańskim do lat 19, które rozpocznie się 16 lipca w Cetniewie. 

Trener Phillip Dillon ogłosił szeroki skład kadry, który będzie szlifował formę przed zbliżającym się pierwszym, historycznym meczem międzynarodowym. 

Wśród powołanych znaleźli się: Jakub Kapiwąs oraz Grzegorz Piotrowski z Torunia, którzy na co dzień bronią barw Angels Toruń. Kuba gra na pozycji linebackera, czyli gracza odpowiedzialnego za działania defensywne. Z kolei Grzegorz to gracz grający na pozycji defensive backs, również mający inklinacje defensywne. 

Pełna lista zawodników powołanych przez selekcjonera jest dostępna TUTAJ

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Maciej76Maciej76

1 1

Toruń młodymi sportowcami stoi ! Brawa dla panów tylko brać przykład. 15:04, 11.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PablitoPablito

1 0

Z Brzydgoszczy aż 4 a kiedyś to Angels to był dobry zespół. Mojego kuzyna sąsiad grał. Liczyli się w Polsce i tych reprezentantów powinno byc więcej ale nie było reprezentacji. To oni sa tak amerykańscy ze nie chcieli reprezentować Polski? teraz w porównaniu do poprzednich składów to TYLKO dwóch zawodników. Angels gromili regularnie w derbach z Bydgoszczą a dzis maja od nich mniej juniorów. coraz gorzej tez Angels nic nie wygrali, nie graja na stadionie. Słabo. Szkoda 18:16, 12.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone