Zamknij
REKLAMA

Angels Toruń wracają do ligowej rywalizacji. Szykują się duże emocje

12:43, 13.03.2018 | MM, Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Berent

18:8 - takim wynikiem zakończył się ostatni sparing Angels Toruń z Green Ducks Radom, rozgrywany w niedzielę 4 marca. Teraz przed futbolistami prawdziwy sprawdzian. Zmierzą się bowiem w Mistrzami zeszłorocznej PLFA1.

Toruńscy futboliści przed startem sezonu zaplanowali dla siebie aż 3 sparingi w różnej formie. Po testach z Olsztyn Lakers i Wilkami Łódzkim, przyszła kolej na Zielone Kaczki z Radomia. Tym razem sparing przeprowadzony został w formie prawdziwego meczu wraz z obsadą sędziowską. Wygrana cieszy bardzo, tym bardziej, że już za chwilę rozpoczęcie sezonu. 

Angelsi swój pierwszy mecz rozegrają z zeszłorocznym Mistrzem PLFA1 - Warsaw Sharks. Przed naszymi Aniołami bardzo ciężki mecz, ale i emocjonujące widowisko. 

Przed toruńskimi futbolistami nie tylko ciężki mecz, ale także duża szansa oraz okazja do pokazania się. Po rozłamie w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego Angels Toruń znalazło się wśród najlepszych drużyn w Polsce. 

- Dla naszych zawodników oznacza to mierzenie się ze znacznie silniejszymi przeciwnikami, dla klubu to natomiast duże wyzwanie organizacyjne, jednak jesteśmy dobrej myśli. Całą zimę przetrenowaliśmy na boisku, mamy za sobą 3 sparingi i wiele godzin planowania strategii drużyny – komentuje Hubert Pińczak, prezes.

Mecz odbędzie się 18 marca na boisku MOSiR przy ul. Szosa Chełmińska 75, o godzinie 14:30.

(MM, Informacja prasowa)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

thornthorn

0 0

miejsce i godzina rozegrania meczu jest podana, zabrakło daty 10:14, 14.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018