REKLAMA

Wielki gest Michała Kwiatkowskiego i jego partnerki

14:00, 10.01.2018 | Michał Malinowski
REKLAMA
Skomentuj
Michał Kwiatkowski na zdjęciu Fot. Nadesłana

Podczas sobotniej gali mistrzów sportu, Agata Laskowska, partnerka Michała Kwiatkowskiego, wylicytowała za 55 tys. zł rower Mai Włoszczowskiej. Pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację polskiej sportsmenki. Mało tego, rower lada dzień trafi na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie zostanie ponownie zlicytowany.

Michał Kwiatkowski ma za sobą kapitalny rok. Nie dość, że znalazł się w 10 najlepszych sportowców Polski, to został jeszcze wybrany najlepszym polskim kolarzem minionych dwunastu miesięcy.

Jednak „Kwiato” to nie tylko wielki sportowiec, ale przede wszystkim człowiek. Podczas niedawnej gali mistrzów sportu, jego partnerka wylicytowała za 55 tys. zł rower Mai Włoszczowskiej. Pieniądze trafią na konto Agnieszki Borowskiej – polskiej wieloboistki, która w 2015 roku przerzuciła się na bobsleje. Na jednym z treningów uległa wypadkowi i złamała kręgosłup. Teraz potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.

Mało tego. Rower trafi lada dzień na licytację WOŚP. Michał Kwiatkowski i Agata Laskowska po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serce. W grudniu, podczas tradycyjnego spotkania z rodziną Copernicusa, „Kwiato” ogłosił decyzję o przyznaniu stypendiów sportowych dla najlepszych zawodników i zawodniczek akademii.  

REKLAMA

Komentarze (1)

IrekIrek

3 0

Kwiatkowskiego nie Laskowskiego!!!!! 14:41, 10.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018