Zamknij
REKLAMA

Oto nowy sponsor toruńskich siatkarek. Pod taką nazwą zagrają w tym sezonie

13:24, 12.09.2017 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Materiały prasowe

Budowlani Toruń – pod taką nazwą będą występować na parkietach ekstraklasy toruńskie siatkarki. Inowrocławska firma Poli to zakład tworzyw sztucznych.

Współpraca z firmą Giacomini dobiegła końca po sezonie 2016/2017. Od tego sezonu sponsorem będzie inowrocławska firma Poli. 

- Budowlani Toruń mają sporo zasług dla toruńskiego sportu. Co roku szukamy opcji w biznesie toruńskim i okołotoruńskim, aby nasza baza sponsorów była coraz większa. Możemy z dumą ogłosić, że pozyskaliśmy sponsora tytularnego na sezon 2017/2018. Będzie to firma Poli z Inowrocławia. Od tego sezonu nasza drużyna będzie nazywać się Poli Budowlani Toruń. Jestem przekonany, że obie strony będą zadowolone z umowy, jaka została podpisana - mówi Jarosław Hausman, prezes Budowlanych Toruń. 

Swojego zadowolenia nie krył również prezes firm, Marian Holz, dla którego to pierwsze tego typu doświadczenie. Wcześniej firma nie działała na tak szeroką skalę w obrębie marketingu sportowego. 

- Bardzo się cieszę, że możemy od nowego sezonu wspierać toruńską drużynę. Przyznam szczerze, że nie mamy jeszcze doświadczenia w sponsoringu, przynajmniej na taką skalę. Przystępujemy do tego z lekkim niepokojem, ale również wielkimi nadziejami. Z wielką przyjemnością będziemy popierać sport, ale także miejscową społeczność. Wiele razy słyszałem pozytywne wypowiedzi trenera Vettoriego, dlatego postanowiliśmy się zaangażować. Jestem mentalnie związany z Toruniem, dlatego jestem dobrej myśli i chcemy stworzyć taką wartość dodaną dla naszych pracowników, którzy będą przyjeżdżać i dopingować toruńską drużynę – przyznaje Marian Holz. 

Toruński zespół rozpoczął przygotowania do nowego sezonu już jakiś czas temu. O nowych możliwościach związanych z pozyskaniem sponsora tytularnego mówił także trener Poli Budowlanych Toruń, Nicola Vettori, jak i kapitan toruńskiego zespołu, Marta Wójcik

- Cieszymy się bardzo, że klub pozyskał nowego sponsora tytularnego. Chcielibyśmy podziękować firmie Poli za to, że będzie nas wspierała w najbliższym sezonie. Obiecujemy, że będziemy robić wszystko, by nazwa Poli była mocno słyszalna w całym kraju – podkreślił Nicola Vettori.

Zakład tworzyw sztucznych "Poli" powstał w 1982 roku jako mała dwuosobowa firma rodzinna. Dziś jest to nowoczesna firma zajmująca się całościowym rozwojem projektu i produkcją  opakowań z tworzyw sztucznych metoda termoformowania. Posiadając własne studio projektowo-narzedziowe proponuje partnerom różne rozwiązania i wyznacza trendy na europejskim rynku opakowań. Idee tę może realizować dzięki zdolnej kadrze i zaawansowanym technologicznie maszynom marki Illig i Kiefel. Dlatego realizuje głównie średnio i wysokonakładowe zlecenia. Swoją ofertę kieruje do wszystkich branż, a w szczególności spożywczej, kosmetycznej, dóbr konsumenckich, farmaceutycznej.

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

dltdlt

0 0

Oby tylko panie prezesie Hausman pieniążków nie zabrakło jak w zeszłym sezonie.
Ciekawe czy wszystkie zaległości zostały uregulowane?
I jeszcze jedno...więcej marketingu w stronę kibiców tak aby przyciągać jak najwięcej kibiców bo z frekwencją na meczach w poprzednim sezonie nie było dobrze. Granie w tak dużej hali przy prawie pustej widowni nie jest fajne. 09:32, 14.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018