REKLAMA

To obiekt o pełnym standardzie. Przypłyń lub przyjedź tu, a się nie zawiedziesz!

08:32, 18.05.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Berent

Sezon turystyczny nabiera rozpędu. To na pewno dobra wiadomość dla wodniaków, których na Wiśle z dnia na dzień przybywa. Ci, którzy tu przypłyną lub przyjadą mogą skorzystać ze świetnej przystosowanej bazy w Przystani Sportów Wodnych.

Przystań Sportów Wodnych to świetna opcja dla wszystkich wodniaków, którzy w ostatnich latach, przypływając do Torunia, nie mieli możliwości skorzystania z komfortowych warunków. Od momentu wybudowania obiektu przy ul. Popiełuszki 1A, zmieniło się to o 180 stopni.    

Przystań Sportów Wodnych to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w naszym kraju, który został oddany do użytku w połowie grudnia 2016 roku za około 10 mln zł. Jest to obiekt wielofunkcyjny, którzy służy nie tylko wioślarzom - uczniom Szkoły Mistrzostwa Sportowego, ale także wszystkim tym, którzy przypłyną tu swoim łódkami

- Na parterze mamy pomieszczenia szkutni, ergometry, pomieszczenia socjalno-sanitarne z kuchnią i prysznicami, basen wioślarski, gdzie wioślarze szlifują technikę oraz siłownię. Dalsza część to hangary na łodzie oraz sprzęt WOPR-u.  Na pierwszym piętrze znajduje się sala konferencyjna. Na drugim piętrze powstaną gabinety lekarskie, są też pomieszczenia WOPR oraz lokale dla działaczy Kujawsko – Pomorskiego Związku Piłki Nożnej - informuje Mirosław Berliński, kierownik przystani sportów wodnych.

Na tym jednak nie koniec, bo w Przystani Sportów Wodnych można skorzystać z wypożyczalni sprzętu, kuchni, pralni oraz łazienki. Co ponadto? Wszyscy ci, którzy przypłyną tutaj mogą również przenocować. Przystań daje taką możliwość, a ceny są uzależnione od ilości i wieku osób. Na terenie przystani można także rozbić namiot czy przyjechać camperem. To wszystko z myślą o turystach wypoczywających w naszym mieście. 

Cennik można znaleźć TUTAJ.                                                                                        

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018