Była walka, ale to za mało. Toruńskie koszykarki z kolejną porażką!

12:30, 03.02.2020 ddtorun.pl Aktualizacja: 12:34, 03.02.2020
Skomentuj Foto. Agnieszka Bielecka Foto. Agnieszka Bielecka

Energa Toruń przegrała na własnym parkiecie ze Ślęzą Wrocław 64:81. Dla torunianek była to 12. porażka w sezonie, dla wrocławianek 10. zwycięstwo.

Trzeba przyznać, że katarzynki walczyły dzielnie z silniejszym rywalem. Drugą kwartę nawet wygrały 23:15. Jednak zabrakło siły i doświadczenia. Pomimo ambitnych prób torunianek (między innymi siedem punktów Scekić w niecałą minutę) niespodzianki nie było. Wrocławianki kontrolowały przebieg ostatnich minut meczu i wygrały 81:64.

Kolejny mecz Energa Toruń zagra 15 lutego. Na wyjeździe zmierzy się z Eneą AZS Poznań.

Energa Toruń - Ślęza Wrocław 64:81 (15:22, 23:15, 11:19, 15:25).

Energa: Davenport 20, Williams 16, Scekić 13, Urbaniak 9, Dedić 4, M. Dobrowolska 2, Podkańska 2, Grigoreva 0, Podkańska 0, Wieczyńska 0. Urban, Niedziółka DNP.

Ślęza: Glomazic 24, Burdick 21, Owczarzak 21, Caldwell 11, A. Dobrowolska 4, Szajtauer 0, Piędel 0, Marciniak 0. Klatt, Mandić DNP.