Fatalna seria toruńskich koszykarek trwa. Jest trzecia porażka! Sytuacja torunianek w lidze jest zła

14:07, 14.10.2019 AJ Aktualizacja: 14:09, 14.10.2019
Skomentuj Foto. basketligakobiet.pl Foto. basketligakobiet.pl

Fatalna seria toruńskich koszykarek trwa. Jest trzecia porażka!

Koszykarki Energi Toruń doznały trzeciej ligowej porażki w trzecim meczu. Tym razem na wyjeździe uległy DGT Politechnika Gdańska 74:83.

Gospodynie lepiej weszły w to spotkanie. Od pierwszych minut wypracowały sobie przewagę.

Pierwszą kwartę wygrały 26:11 i to zaważyło na wyniku całego spotkania.

W drugiej kwarcie gra torunianek nieco się poprawiła. Walczyły o każdą piłkę i wygrały 21:19.

Od początku trzeciej kwarty znów lepiej grały gospodynie. Ta część spotkania zakończyła się ich zwycięstwem 24:21.

W czwartej kwarcie katarzynki próbowały jeszcze nawiązać walkę. Wygrały 21:14, ale to było zbyt mało aby wygrać całe spotkanie.

Najskuteczniejsza w ekipie Energi Toruń była Maja Scekić, która zdobyła 18 punktów.

Kolejny mecz Energa rozegra w sobotę. Na własnym parkiecie zmierzy się z Wisłą Kraków.