Polski Cukier znów wygrywa! Po świetnym meczu w pokonanym polu został AZS Koszalin

15:03, 13.10.2018 FD Aktualizacja: 15:08, 13.10.2018
Skomentuj fot. materiały własne fot. materiały własne

Polski Cukier Toruń pokonał w Koszalinie miejscowy AZS 82:73. Torunianie kontrolowali przebieg spotkania i nie dali groźnym rywalom zbyt wielu miejsc do popisów na parkiecie

Twarde Pierniki wygrały trzy z czterech kwart. Pierwszą odsłonę torunianie zwyciężyli 22:19. Po drugiej części znacznie powiększyli przewagę i na tablicy wyników widniał rezultat 44:34 dla Polskiego Cukru.

W drugiej połowie AZS spróbował odwrócić losy meczu, ale wygrał tylko trzecią część spotkania (17:15). Ostatnia odsłona znów należała do gości i cały mecz Polski Cukier wygrał 82:73. Warto wspomnieć, że to drugie zwycięstwo toruńskich koszykarzy. Na razie Twarde Pierniki nie znalazły jeszcze pogromcy.