Wielkie emocje w Lublinie. Katarzynki wyszarpały triumf po dogrywce

10:09, 26.03.2018 MM Aktualizacja: 10:12, 26.03.2018
Skomentuj Fot. Tomasz Berent Fot. Tomasz Berent

Mnóstwo emocji dostarczyło sobotnie spotkanie pomiędzy Pszczółką Polskim Cukrem AZS-em UMCS Lublin a Energą Toruń. Podopieczne Algirdasa Paulaskasa wygrały po dogrywce 66:63.

Mecz był toczony na bardzo wysokim poziomie. Obie drużyny pokazały charakter zarówno w grze defensywnej,  jak i ofensywnej.

Wynik cały czas oscylował koło remisu, i tak też było po 40 minutach. O losach meczu musiała rozstrzygnąć dogrywka. W niej minimalnie lepsze przyjezdne, które triumfowały ostatecznie 66:63.

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Energa podejmie w środę przed własną publicznością InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin - Energa Toruń 63:66 (9:14, 22:10, 14:24, 12:9, d. 6:9)

Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS: F. Fitzgerald 24, U. Ugoka 14, K. Dorogobuzowa 14. D. Butulija 7, D. Poleszak 2, D. Mistygacz 2,  A. Dobrowolska 0.

Energa Toruń: K. Cain 14, K. Maliszewska 12, E. Tłumak 12, A.Skobel 10, M. Grigalauskyte 6, L. Mansfield 4, M. Uro-Nilie 4, M. Diawakana 4.