REKLAMA

Zagrają o awans na Mistrzostwa Świata. W składzie Gruszecki i Cel

11:39, 14.11.2017 | AA
REKLAMA
Skomentuj
fot. Tomasz Berent

Zawodnicy Polskiego Cukru Toruń mają szansę zagrać w kadrze Polski. Mike Taylor ogłosił nazwiska zawodników, którzy mogą zagrać w pierwszych meczach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata 2019. Nie zabrakło na niej zawodników z Torunia.

Aaron Cel i Karol Gruszecki mają szansę reprezentować Polskę w staraniach o udział w MŚ 2019 w Chinach. Na liście znalazł się też Jarosław Zyskowski, zawodnik Anwilu Włocławek.

Zgrupowanie przed pierwszymi meczami eliminacyjnymi odbędzie się w Bydgoszczy. 24 listopada reprezentacja na czele z urodzonymi w Toruniu Przemysławem Karnowskim i Adamem Waczyńskim zagra z Węgrami w bydgoskiej Hali Łuczniczka. Dwa dni później koszykarze pojadą do Kłajpedy, aby zmierzyć się z reprezentacją Litwy.

- Nie możemy się już doczekać nowych wyzwań, które przyniesie okienko reprezentacyjne. Pełny skład pokazuje, że opieramy się na naszych podstawach, ale dołączamy kilka nowych twarzy. Tym samym powiększamy nasze możliwości - mówi trener Mike Taylor.

Cel i Gruszecki, którzy w tym sezonie dołączyli do drużyny Polskiego Cukru Toruń, stanowią trzon drużyny Dejana Mihevca. Pełny skład zawodników powołanych do reprezentacji znajdziecie tutaj.

Źródło: koszkadra.pl

(AA)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017