Zamknij
REKLAMA

Dobra passa trwa! Twarde Pierniki wygrywają z Krosnem!

21:39, 11.10.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
Twarde Pierniki wygrywają z Krosnem! Gruszecki bohaterem meczu, fot. Tomasz Berent

Torunianie wygrali z gośćmi z Krosna 92 do 74. Chociaż zespół Dejana Mihevca zdecydowanie dominował na boisku, to nasi nie ustrzegli się kilku błędów.

Środowe spotkanie było pierwszym, jakie Twarde Pierniki rozegrały przed własną publicznością. Pełni nadziei byli zarówno kibice, jak i zawodnicy.

- Jesteśmy w bojowych nastrojach – deklarował przed meczem Krzysztof Sulima.

Niestety pierwsze minuty spotkanie nie wróżyły sukcesu. Gra toczyła się pod dyktando gości z Krosna. Dopiero w ostatnich minutach pierwszej kwarty koszykarze Polskiego Cukru Toruń przejęli inicjatywę i wypracowali 2 punkty przewagi.

Od początku na tle kolegów wyróżniał się Karol Gruszecki (w całym meczu zdobył aż 19 punktów), a jego celne rzuty na 3 punkty zapewniły torunianom prowadzenie.

W drugiej i trzeciej kwarcie udało się zwiększyć prowadzenie nad drużyną Miasta Szkła Krosno. Punktowali Łukasz Wiśniewski i Glenn Cosey, a także Krzysztof Sulima, który zaliczył też kilka spektakularnych asyst.

Spotkanie przed własną publicznością zakończył się zwycięstwem torunian 92 do 74.

Kolejne spotkanie Polski Cukier Toruń rozegra w poniedziałek (16 października) w Arenie Toruń. Mecz z Asseco Gdynia rozpocznie się o godz. 19.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018