FC Toruń pokonuje pokonuje przed własną publicznością MOKS Słoneczny Stok Białystok [ZDJĘCIA]

10:33, 19.12.2019 ddtorun.pl Aktualizacja: 10:42, 19.12.2019
Skomentuj Fot. Miłosz Zieliński Fot. Miłosz Zieliński

FC Toruń pokonuje pokonuje MOKS Słoneczny Stok Białystok [ZDJĘCIA]

FC Toruń pokonało w środę w Arenie Toruń MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:2. Mimo prowadzenia gości 0:2, podopiecznym Łukasza Żebrowskiego udało się zainkasować pełną pulę.

Do przerwy gospodarze przegrywali 0:1 po trafieniu bramkarza Norberta Jendruczka. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy na 2:0 podwyższył Mateusz Lisowski. Od tego momenty gra torunian nabrała rumieńców. Najpierw bramkę kontaktową strzelił Tomasz Kriezel, a chwilę później do remisu doprowadził Mateusz Cyman.

Na tym jednak nie był koniec popisów strzeleckich drużyny z Torunia. Na 3:2 strzelił Marcin Mrówczyński, natomiast wynik ustalił na sekundy przed końcową syreną ponownie Tomasz Kriezel. Kolejny mecz podopieczni Łukasza Żebrowskiego rozegrają już w najbliższą sobotę. Przed własną publicznością podejmą Gwiazdę Ruda Śląska. Początek spotkania o 17:00.

W tabeli z dorobkiem 22 punktów nasz zespół plasuje się na 4. miejscu.

FC Toruń - MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:2 (0:1)

FC Toruń: Mateusz Iwański (1), Michał Wojciechowski (4), Kamil Domański (6), Marcin Mikołajewicz (10), Kacper Zboralski (11), Konrad Jekiełek (12), Mateusz Waszak (13), Krzysztof Elsner (17), Tomasz Kriezel (23), Kamil Naparło (31), Mateusz Cyman (66), Marcin Mrówczyński (92)

MOKS Słoneczny Stok Białystok: Mateusz Lisowski (3), Adrian Citko (5), Łukasz Gryko (6), Tomasz Dzierzgowski (7), Krzysztof Kożuszkiewicz (8), Michał Osypiuk (9), Vitalii Lisnychenko (10), Piotr Skiepko (11), Szymon Danilewicz (17), Mateusz Prolejko (21), Wojciech Zalewski (23), Norbert Jendruczek (28)