Elana Toruń pokazała dwie twarze i wygrała! Mnóstwo emocji na stadionie przy Bema [TABELA]

12:37, 02.09.2019 FD Aktualizacja: 12:39, 02.09.2019
Skomentuj fot. Miłosz Zieliński fot. Miłosz Zieliński

Elana Toruń pokazała dwie twarze i wygrała! [TABELA]

Elana Toruń nie miała ostatnio łatwych dni. Z przełamaniem miał pomóc mecz z Legionovią Legionowo, które w 7 spotkaniach zdobyło tylko trzy punkty! Początek spotkania był trudny, ale ostatecznie udało się zwyciężyć w pewnym stylu

Torunianie chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę po remisie ze Skrą Częstochowa i porażce ze Stalą Rzeszów. Elana Toruń musiała też wygrać, żeby odskoczyć strefie spadkowej i znów złapać kontakt z czołówką. Legionovia nie chciała jednak ułatwić drogi do tego celu.

Już w drugiej minucie goście pokazali pazur. Bramkę dla drużyny z Legionowa strzelił Kamil Podliński. Później Legionovia broniła się bardzo skutecznie, a gra piłkarzy Elany Toruń średnio imponowała. Dali tego wyraz kibice, którzy głośno i w mocnych słowach motywowali swoich zawodników. Nie brakowało też bardzo krytycznych uwag w stronę trenera, Ariela Jakubowskiego.

W drugiej odsłonie zobaczyliśmy już nową Elanę. Duża w tym zasługa Mariusza Kryszaka. Kapitan Elany najpierw w 49 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gości, a później zrobił to samo z rzutu karnego. To była zupełnie inna drużyna. Dość powiedzieć, że Elana Toruń w 16 minut strzeliła trzy gole, bo bramkę na 3:1 zdobył Mateusz Stryjewski. Legionovia nieporadnie próbowała odwrócić losy spotkania, ale nie dała rady nic wskórać. W doliczonym czasie gry wynik na 4:1 ustalił Konrad Jóźwicki.

Teraz przed podopiecznymi Ariela Jakubowskiego dwa trudne spotkania. Najpierw torunian czeka wyjazd do Krakowa na spotkanie z Garbarnią, a później mecz z rezerwami Lecha Poznań.