15:45, 19.05.2019
Elana Toruń przegrała w niedzielę przed własną publicznością z Olimpią Elbląg. Do przerwy utrzymywał się wynik 1:1. Bramkę dla gospodarzy strzelił Wojciech Onsorge. Goście, walczący o ligowy byt, finalny cios zadali w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Elana nie awansowała do I ligi, mimo że w bezpośrednio toczonym meczu w Stargardzie GKS Bełchatów zremisował bezbramkowo z Błękitnymi. To właśnie bełchatowianie uzyskali promocję na zaplecze ekstraklasy razem z Olimpią Grudziądz i Radomiakiem Radom. Podopieczni Rafała Góraka zakończyli ligowe zmagania na 4. miejscu.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]