Zamknij
REKLAMA

Kibice Elany Toruń wspierają piłkarzy przed meczem z Radomiakiem!

15:04, 19.04.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. screen z filmu Elany Toruń

Kibice Elany Toruń wspierają piłkarzy przed meczem z Radomiakiem!

Przed toruńską Elaną walka o historyczny awans do I ligi. Jak ważne jest wsparcie wiedzą kibice żółto-niebieskich, którzy licznie stawili się na treningu by wspierać swoją drużynę!

Już w Wielką Sobotę podopieczni Rafała Góraka zagrają na wyjeździe z liderem II ligi, Radomiakiem Radom. Stawkę spotkania znają zarówno piłkarze jak i kibice. Ci drudzy postanowili odwiedzić drużynę na treningu i dać wyraz ogromnego wsparcia jakim darzą zawodników Elany Toruń. Pełno było bojowych okrzyków, wspólnych śpiewów i zabawy na trybunach.

Przypomnijmy, że mecz Radomiak Radom będzie transmitowany w TVP Sport i w kanałach TVP3 o godzinie 13:05!

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone