Zamknij

Toruński mecz 50-lecia! Ogromna mobilizacja kibiców i klubu!

13:59, 20.03.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
(fot. archiwum)

Toruński mecz 50-lecia! Ogromna mobilizacja kibiców i klubu!

Trwa mobilizacja klubu i kibiców przed wyjazdem do Łodzi na historyczny mecz z Widzewem. Spotkanie ma wiele podtekstów i zapowiada się niezwykle emocjonująco. Na piłkarski spektakl czekają już wszyscy, od piłkarzy po kibiców!

Ci ostatni zorganizowali specjalne zapisy na wyjazd. Chętni do zobaczenia największego meczu w historii żółto-niebieskich muszą się pospieszyć, bo zapisy trwają do jutra. Można zapisywać się w sklepie Wróbel Gol na Kozackiej, w siedzibie klubu przy ul. Pułku Piechoty 63 oraz w sklepie Football Fanatic na Mickiewicza. Dotychczas zapisało się ponad 250 osób. To z pewnością nie jest koniec. 

Mecz w Łodzi oficjalnie zobaczy około 17 000 osób ale możliwe, że liczba kibiców dobije nawet do 20 000 osób. To statystyka imponująca nie tylko na II ligę ale i Ekstraklasę. Elana nie miała jeszcze okazji grać przy tak wielkiej publiczności - nawet w czasach swojej świetności! To sprawia, że starcie zaprzyjaźnionych drużyn (kibice Elany i Widzewa żyją ze sobą w bardzo dobrych stosunkach) emocjonuje również piłkarzy. Ci najchętniej już wybiegliby na boisko i niesamowicie mobilizują się na spotkanie. 

Przypomnijmy, ze starcie Widzewa Łódź i Elany Toruń odbędzie się w najbliższą sobotę o 19:10. 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone