Zamknij
REKLAMA

Nominacje w #mamkarnET! Oni tego się nie spodziewali...

13:21, 04.03.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Rumieńców nabiera akcja kibiców Elany Toruń zachęcająca do zakupu karnetów na rundę wiosenną. Prezes Stowarzyszenia Kibiców Elany Toruń Marcin Lewandowski zaprosił wyjątkowe osoby związane ze sportem - nie tylko toruńskim!

#mamkarnET ma zachęcić do wspierania żółto-niebieskich w walce o awans do I ligi. Kibice nominują się do zakupu karnetów i pokazują swoje działania na rzecz klubu. Wśród nominowanych jest już wielu dziennikarzy, polityków (karnet kupił m.in prezydent Michał Zaleski) i działaczy społeczno-kulturalnych z naszego miasta. Na bardzo ciekawe nominacje zdecydował się prezes Stowarzyszenia Kibiców Elany Toruń - Marcin Lewandowski.

Kogo nominował? Lista jest imponująca: Jarosława Maćkiewicza, który jest niekwestionowaną legendą Elany i jednym z najlepszych piłkarzy toruńskich w historii, Patryka Kniata byłego dyrektora akademii Elany, znanego trenera piłkarskiego i działacza, Adriana Miedzińskiego, żużlowca, wychowanka Apatora Toruń i aktualnego zawodnika Włókniarza Częstochowa oraz dwie bardzo znane postaci ze świata piłki nożnej: Jakuba Błaszczykowskiego, legendę reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz Mateusza Borka - dziennikarza stacji Polsat, znanego komentatora i publicystę. 

Postaramy się dowiedzieć jak powyższe osoby odpowiedzą na nominacje. My również zostaliśmy nominowani przez kibiców i odpowiadamy na nominację! Już w tym tygodniu w organizowanym przez nas konkursie do wygrania będą dwa karnety na całą rundę wiosenną! 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone