Zamknij
REKLAMA

Słaby mecz na koniec roku. Które miejsce ma Elana?

19:29, 01.12.2018 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Toruńscy zawodnicy słabo zakończyli 2018 rok. Po dwóch straconych po przerwie bramkach Elana przegrała z Gryfem Wejherowo 0:2. Była to pierwsza porażka u siebie w tym sezonie.

Torunianie chcieli zrewanżować się za mecz w Wejherowie (również przegrany). Niestety, ta sztuka się nie udała. Zawodnicy Rafała Góraka przegrali po bramkach straconych w drugiej połowie. Gole dla gości strzelali Rogalski i Goerke. 

Elana dalej jest trzecia w tabeli (miejscu premiowanym awansem), ale czołówka odrobiła już praktycznie wszystkie straty do żółto-niebieskich i runda wiosenna będzie z pewnością bardzo interesująca! 

Elana Toruń 0:2 Gryf Wejherowo

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone