Nie dali rywalom żadnych szans - Diabły pokonane! FC Toruń nadal liderem tabeli!

14:27, 19.11.2018 FD Aktualizacja: 14:29, 19.11.2018
Skomentuj fot. archiwum fot. archiwum

FC Toruń nie dało szans Red Devils Chojnice! Toruńscy zawodnicy nie mieli nigdy w Chojnicach łatwo, ale tegoroczne spotkanie przebiegało pod dyktando futsalistów z Torunia

Do przerwy FC Toruń remisował z chojnickimi Diabłami. Na początku drugiej połowy gospodarze wyszli nawet na prowadzenie i wydawało się, że trudności są dopiero przed podopiecznymi Łukasza Żebrowskiego. Ostatnie 10 minut to prawdziwy popis zawodników FC Toruń, którzy strzelili - uwaga - 5 goli. Najwięcej bramek w meczu (2) strzelił niezawodny Marcin Mikołajewicz.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2 dla torunian. FC Toruń jest liderem tabeli (cztery punkty przewagi nad Rekordem Bielsko-Biała), ale rywale mają rozegranych mniej spotkań.

Red Devils Chojnice – FC Toruń 2:6

Bramki: Sobański (7), Kąkol (25) – Wojciechowski (5), Waszak (32), Moroz (34 – samobój), Cyman (35), Mikołajewicz 2 (36, 40)