Zamknij
REKLAMA

Nie żyje Marek Wiśniewski, "ojciec" toruńskiego futsalu...

10:10, 05.10.2018 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. facebook/fc toruń

Smutna wiadomość dotarła do nas z rana. Po walce z chorobą zmarł Marek Wiśniewski - pasjonat toruńskiego sportu i jeden z twórców potęgi futsalu w mieście. 

Marek Wiśniewski  był związany z legendarnym Marwitem, a później FC Toruń, będąc prezesem klubu. Od jakiegoś czasu pełni rolę koordynatora do spraw organizacyjnych w Juventus Academy Toruń. 

Ostatnio toruńskie środowisko sportowe zaszokowała informacja o chorobie pana Marka. Mobilizacja w walce była ogromna, a podczas zbliżającego się spotkania FC Toruń z Clearexem Chorzów miały zostać zebrane środki na leczenie legendarnego działacza. Niestety, Marek Wiśniewski zmarł nad ranem 5 października. 

Rodzinie, przyjaciołom i znajomym Marka Wiśniewskiego składamy najszczersze kondolencje

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone