Duża dezorganizacja przed meczem Elany. "To staje się nagminne"

20:50, 04.08.2018 MM Aktualizacja: 21:12, 04.08.2018
Skomentuj Fot. Redakcja Fot. Redakcja

Mecze Elany Toruń cieszą się jak na razie bardzo dużym zainteresowaniem. W sobotę na trybunach stadionu miejskiego zasiadło około 2000 kibiców. Niestety, ale po raz kolejny znaczna część z nich weszła na stadion 20 minut po gwizdku sędziego. Przed kasami były sporej długości kolejki.

Sytuacja się powtórzyła. Podobny widok można było  zastać przed dwoma tygodniami na meczu z Rozwojem Katowice. Spora grupa kibiców wchodziła na stadion 20 minut po pierwszym gwizdku sędziego.

[ZT]16107[/ZT]

W kasach otwarte były cztery okienka, z czego w trzech sprzedawano bilety. Jedno z nich to tak zwana "Informacja", gdzie m.in, dziennikarze mogą odbierać akredytacje prasowe. Dystrybucja wejściówek szła bardzo powoli. Dało się wyczuć zdenerwowanie kibiców, którzy w słońcu musieli czekać na swoją kolej.

- To staje się nagminne. Podobnie było na pierwszym meczu z Rozwojem. Może warto byłoby pomyśleć nad jeszcze wcześniejszym otwarciem kas, albo niech ludzie wcześniej przychodzą, a nie na ostatnią chwilę - żalił się nam jeden z kibiców.

Przypomnijmy, że bilety można również nabywać drogą internetową. Kolejny mecz w Toruniu 18 sierpnia.