Zamknij
REKLAMA

Jest nowy zawodnik w Elanie Toruń. To były reprezentant Polski

10:37, 11.07.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Berent

21-letni Damian Zagórski wzmocnił Elanę Toruń. Na swoim koncie ma występy m.in. w juniorskiej reprezentacji Polski. Ostatni sezon spędził w drużynie ze Starogardu Gdańskiego. 

Zagórski gra na pozycji pomocnika. Swoje pierwsze kroki stawiał w Zawiszy Bydgoszcz. Na koncie ma również występy w rezerwach Zagłębia Lubin oraz pierwszej drużyny Wdy Świecie i BKS Bydgoszcz. Ostatni sezon spędził w KP Starogardzie Gdański, w barwach którego strzelił 4 bramki w 30 spotkaniach. 

- Damian był obserwowany przez sztab szkoleniowy Elany podczas testów sportowych zarówno podczas przerwy zimowe ostatniego sezonu, jak i w trakcie letnich przygotowań do rozpoczynającego się niebawem sezonu. Na przeszkodzie w pozyskaniu Damiana Zagórskiego zimą tego roku stanęła wysoka kwota odstępnego. Teraz zawodnik przeszedł do naszego klubu za zasadzie transferu wolnego - czytamy na stronie internetowej toruńskiego klubu. 

Być może okazją do sprawdzenia jego umiejętności będzie sobotni mecz  kontrolny ze Śląskiem Wrocław. Początek na stadionie przy ul. Oporowskiej o godzinie 16:00. 

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone