Zamknij
REKLAMA

Kolejne duże wyróżnienie dla pochodzącego z Torunia Michała Sacharuka

09:49, 09.05.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Facebook/Michał Sacharuk

Selekcjoner Dariusz Dźwigała podał listę zawodników, powołanych na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski U19. Wśród wyróżnionych znalazł się pochodzący z Torunia, a obecnie grający w drużynach młodzieżowych Pogoni Szczecin, Michał Sacharuk. 

Kariera Michała nabiera coraz większego rozpędu. Szczebel po szczebelku pnie się w hierarchii klubowej oraz reprezentacyjnej. Jego grę i nieprzeciętne umiejętności docenił kolejny selekcjoner, tym razem reprezentacji do lat 19, Dariusz Dźwigała. Przypomnijmy, że wychowanek Włókniarza Toruń otrzymywał regularne powołania do kadry U17. 

Swoją przygodę z piłką zaczynał we Włókniarzu Toruń w wieku 7 lat .Po dobrych występach w kadrze województwa oraz klubie został dostrzeżony przez skautów kilku czołowych klubów w Polsce w tym Pogoni Szczecin.

- W Szczecinie jestem od lata 2016 roku, gdzie gram na różnych pozycjach. Docelowo jestem bocznym pomocnikiem, ale potrafię również grać w ataku oraz w środku pola - mówił jakiś czas temu w wywiadzie dla ddtorun.pl Michał Sacharuk. 

Zgrupowanie reprezentacji rozpoczną 15 maja w Sulejówku. Pod okiem selekcjonera Dariusza Dźwigały będą trenować przez dwa dni.

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

wlokniarzwlokniarz

0 0

Gratulacje dla Michała. Dodam że na konsultacje U-19 kadry narodowej zostali powołani dwaj kolejni wychowankowie Włókniarza Toruń : Maciej Żurawski i Bartosz Boniecki. Aktualni oni wszyscy reprezentują Pogoń Szczecin. 10:18, 10.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone