Zamknij
REKLAMA

Rodzina, przyjaciele, znajomi pożegnają tragicznie zmarłego Pawła Kupca

08:22, 09.05.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Futbol-Arena

W sobotę o godzinie 11:00 w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy na Bielawach (ul. Szczecinska 38) odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego Pawła Kupca. 

Przypomnijmy. Paweł Kupiec (23 lata) zginął w wypadku samochodowym na autostradzie A1, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek niedaleko Włocławka. Razem z nim podróżowały jeszcze cztery inne osoby, z czego trzy są w poważnym stanie i przebywają w szpitalach w Toruniu i we Włocławku. 

W sobotę o godzinie 11:00 w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy na Bielawach (ul. Szczecińska 38) odbędzie się pogrzeb, a pół godziny wcześniej różaniec. 

Paweł Kupiec to były zawodnik Elany Toruń oraz wierny kibic żółto-niebieskiej rodziny. 

(MM)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

trenertrener

4 0

Szkoda młody chłopak odchodzi całe życie przednim było wyrazy współczucia dla rodziny 10:48, 09.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone