FC Toruń powstrzymało dominatorów z Bielska-Białej!

09:34, 07.05.2018 MM Aktualizacja: 09:50, 07.05.2018
Skomentuj Fot. Tomasz Berent Fot. Tomasz Berent

FC Toruń zremisowało w niedzielę z Rekordem Bielsko - Biała 2:2. Bramki dla podopiecznych Łukasza Żebrowskiego strzelali: Marcin Mrówczyński i Tomasz Kriezel.

W przypadku zwycięstwa, goście zapewniliby sobie po raz drugi z rzędu tytuł mistrzowski. FC nie chciało jednak do tego dopuścić, co im się udało. Cenny punkt na pewno przybliża ich do medalu mistrzostw Polski.

Ale od początku. Na prowadzenie torunian wyprowadził w 12. minucie Marcin Mrówczyński. Odpowiedź mistrzów Polski była jednak błyskawiczna. W 14. minucie do remisu doprowadził Oleksandr Bondar. Taki rezultat utrzymał się do końca pierwszych 20 minut.

Drugą część spotkania lepiej rozpoczęli goście, którzy wyszli na prowadzenie w 23. minucie po trafieniu Artura Popławskiego. Zespół Łukasza Żebrowskiego nie poddawał się jednak i uparcie dążył do wyrównania. To się udało w 31. minucie Tomaszowi Kriezelowi. FC Toruń remisuje z Rekordem Bielsko-Biała 2:2.

Kolejny mecz torunianie rozegrają 12 maja w Zduńskiej Woli.

FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:1)

FC Toruń: Michał Wojciechowski (4), Kamil Domański (6), Marcin Mikołajewicz (7), Tomasz Kriezel (8), Mykola Morozov (10), Karol Czyszek (11), Mateusz Waszak (13), Krzysztof Elsner (17), Nicolae Neagu (18), Remigiusz Spychalski (22), Kamil Naparło (31), Mateusz Cyman (66), Marcin Mrówczyński (92)

Rekord Bielsko-Biała: Michał Kałuża (1), Kamil Surmiak (5), Łukasz Biel (7), Tomasz Gąsior (8), Artur Popławski (9), Paweł Budniak (10), Rafał Franz (11), Oleksandr Bondar (20), Michał Marek (21), Jan Janovsky (27), Michal Seidler (41), Bartłomiej Nawrat (84)