Elana Toruń wygrywa z rezerwami Pogoni. Do końca sezonu 7 kolejek

09:07, 07.05.2018 MM Aktualizacja: 10:50, 07.05.2018
Skomentuj Fot. Tomasz Berent Fot. Tomasz Berent

Elana Toruń pokonała rezerwy Pogoni Szczecin 4:1. Bramki dla żółto-niebieskich strzelali: Daniel Ciechański (2), Maciej Stefanowicz i Filip Kozłowski.

Na pierwszego gola kibicom na stadionie miejskim przy ul. Bema przyszło czekać do 34. minuty, gdy rzut karny na gola zamienił Maciej Stefanowicz. Bramkę do szatni strzelił rywalom w 45. minucie Daniel Ciechański. Do przerwy podopieczni Rafała Góraka prowadzili 2:0.

Druga połowa to kolejne popisy strzeleckie piłkarzy Elany. W 61. minucie ponownie w roli głównej wystąpił Daniel Ciechański, który podwyższył na 3:0. Dwa gole padły jeszcze w samej Końcówce, Dla gospodarzy strzelił Filip Kozłowski, dla gości Michał Górzyński. Ostatecznie żółto-niebiescy wygrali 4:1. dopisując do swojego dorobku punktowego kolejne cenne 3 punkty.

W najbliższy weekend torunianie nie rozegrają meczu ligowego. Mieli zagrać z Energetykiem Gryfino, jednak drużyna wycofała się już jakiś czas temu z rozgrywek.

Elana Toruń - Pogoń II Szczecin  4:1 (2:0)

Elana Toruń: Nowak – Górka, Urbański, Mysiak, Dobosz, Lenartowski, Stefanowicz (Kryszak), Lenkiewicz (Będzieszak), Kościelniak (Stąporski), Kozłowski, Ciechański (Kraska)

Pogoń II Szczecin: Kusztan – Paczuk, Kuzko, Adamczuk, Kujawa – Pawłowski, Żurawski (46’ Zieliński) – Bochnak (70’ Pavlas), Kort (66’ Górzyński), Maćkowski (73’ Pach) – Stasiak