Zamknij

Toruń: wiadomo, kiedy klub żużlowy przekaże oficjalne informacje na temat wszystkich zmian!

14:21, 17.09.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Czy Chris Holder zostanie w Toruniu?

Toruń: wiadomo, kiedy klub żużlowy przekaże oficjalne informacje na temat wszystkich zmian!

W dniu 25 sierpnia Get Well Toruń rozegrał swój ostatni mecz w PGE Ekstralidze. Kolejny sezon torunianie pojadą już w I lidze, ale z nadzieją szybkiego powrotu do elity. Emocje związane ze spadkiem z ligi powoli już opadają. Kibice zaczynają się zastanawiać jak będzie wyglądał skład na przyszły sezon i kto poprowadzi drużynę. 

Wiadomo, że skład toruńskiej drużyny ulegnie znacznej zmianie. Nie każdy będzie chciał jeździć w I lidze. Z kibicami pożegnali się już Niels Kristian Iversen i Jason Doyle. Nie można wykluczyć, że niebawem z Get Well pożegnają się też inni zawodnicy.

Kibice zastanawiają się też nad ceną biletów na przyszły sezon, budżetem  i nazwą klubu oraz tym kto bo poprowadzi. O odpowiedź na te pytania poprosiliśmy Adama Krużyńskiego - przewodniczącego rady nadzorczej KS Toruń.

- O wielu z poruszonych kwestiach nie mogę jeszcze oficjalnie rozmawiać. W okolicach GP, czyli 05.10 klub zorganizuje konferencję prasową, na której przekaże wszystkie możliwe do upublicznienia informacje dotyczącego nowego sezonu i zmian związanych z występami na drugim poziomie rozgrywkowym. Proszę uzbroić się w odrobinę cierpliwości - odpisał nam Adam Krużyński.

Zatem możemy się spodziewać, że już niedługo dowiemy się jak będzie funkcjonować klub w I lidze.

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone