Zamknij
REKLAMA

Adam Krużyński skomentował postawę Get Wellu Toruń po meczu w Gorzowie Wielkopolskim

11:10, 10.06.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Adam Krużyński z prawej Fot. Newspix

Adam Krużyński skomentował postawę Get Wellu Toruń po meczu w Gorzowie Wielkopolskim

Adam Krużyński, członek rady nadzorczej Get Wellu Toruń skomentował na antenie nSport+ postawę zawodników po przegranym meczu w Gorzowie Wielkopolskim. 

Przypomnijmy, że Get Well Toruń przegrał w niedzielę w Gorzowie Wielkopolskim 41:49, ale uratował punkt bonusowy, który może okazać się na wagę złota w kontekście utrzymania w PGE Ekstralidze.  

- Nie jesteśmy zadowoleni, bo pierwsza połowa meczu nam uciekła. Przed zawodami rozmawialiśmy dużo na temat ustawień i wydawało nam się, że musimy uważać na to, żebyśmy nie jechać za nisko. Na początku brakowało mocy, ale udało nam się wrócić do gry dzięki liderom, którzy odnosili indywidualne zwycięstwa - mówił po meczu Adam Krużyński. 

Członek rady nadzorczej Get Wellu Toruń odniósł się również do sytuacji z upadkiem Andersa Thomsena w 13. biegu. Czy zawodnik z Gorzowa powinien zostać ukarany czerwoną kartką?

- Nie chciałbym oceniać tej sytuacji, natomiast rozmawiał na ten temat nasz kierownik Tomek Zieliński, sugerując, że wypadek został wykonany specjalnie przez Andersa Thomsena. Powinniśmy w sporcie żużlowym szukać zdrowej rywalizacji i czystych reguł. Decyzja mogła być inna, więc Andersa nie zobaczylibyśmy w 14. biegu. Dla nas ten plan minimum, jakim był bonus wisiał na włosku. Dobrze, że tak się złożyło, że te biegi nominowane przebiegły po naszej myśli, choć Niels stracił pozycję w biegu 14. i kto wie, co wydarzyłoby się, gdyby nie dobrze dysponowany Jason - zaznaczył Adam Krużyński. 

Get Well Toruń aktualnie plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem trzech punktów. 

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

JJJJ

2 0

Nie ma to jak odpowiednie zdjęcie do artykułu :)
16:39, 10.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

qwasqwas

2 0

Oni nie maja pojęcia o czym piszą a autor tego gniota wstydził się nawet podpisać pod nim. 21:56, 10.06.2019


© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone