Zamknij

Manager Get Wellu Toruń szczerze o przegranych pierwszych trzech meczach

11:55, 14.05.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Agnieszka Bielecka

Manager Get Wellu Toruń szczerze o przegranych pierwszych trzech meczach

Jacek Frątczak w ostatniej rozmowie z Dariuszem Ostafińskim ze Sportowych Faktów powiedział o powodach trzech porażek zespołu na początku sezonu. 

Manager Get Wellu Toruń wyjaśnił bardzo ogólnikowo, dlaczego "Anioły" poniosły aż trzy porażki na początku tego sezonu. 

- Przegrał, bo był słabszym zespołem. Z czego ta słabość wynikała? W każdym przypadku z czegoś innego. Pewne rzeczy dzieją się w sposób nieplanowany jak choćby sytuacja z Jasonem - przyznał Jacek Frątczak. 

Manager zwrócił również uwagę na niezbyt korzystny układ meczów. 

- Nie chcę zwalać całej winy na kalendarz, ale spowodował, że nie było marginesu błędu - powiedział manager Get Wellu Toruń. 

Jacek Frątczak zaznaczył również, że część zawodników notuje zwyżkę formy jak choćby bracia Holderowie. Przypomnijmy, że już w niedzielę torunianie odjadą zaległy mecz we Wrocławiu. 

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

PeryanPeryan

6 1

Okoliczności zawsze jakies są i będą. Chodzi o to aby nie przegrywac i to w tak kiepskim stylu. Za chwilę oficjalnie będzie wiadomo ze Toruń spada. A okoliczności sie pojawią. Drużyny niestety nie ma. Dwoch liderow i....
Wychowankow brak, polskich seniorow brak, juniorów brak. I Holder. Jest moze ok tylko ale jako doparowy. Kto wymienil Adriana i Pawla na Holtę i Kosciucha? Gdyby nie ta *%#)!& polityka przynajmniej mecz z Częstochową byłby wygrany. 20:55, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone