Zamknij
REKLAMA

Szczere słowa byłego zawodnika Unibaxu o zespole. "Jest mi przykro, że muszę na to patrzeć"

10:05, 18.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Agnieszka Bielecka

Szczere słowa byłego zawodnika Unibaxu o dzisiejszym zespole. "Oceniam słabo tę drużynę"

W ostatnim magazynie PGE Ekstraligi, Tomasz Gollob, były zawodnik Unibaxu Toruń wytknął błędy podopiecznym Jacka Frątczaka. Głównym powodem, dla którego "Anioły" przegrywają jest brak dobrych juniorów. 

Tomasz Gollob jest ekspertem nsport+. W minioną niedzielę, po meczu, został poproszony o skomentowanie dotychczasowej postawy Get Wellu Toruń. Mistrz świata doskonale rozumie Jacka Frątczaka i sytuacji, w jakiej znalazł się. Chodzi przede wszystkim o formę młodzieżowców,na których "Anioły" tracą średnio około 10 punktów w meczu. 

- Oceniam słabą tę drużynę. Chciałbym jednak wytłumaczyć toruński zespół i Jacka Frątczaka. Manager ma świadomość, że forma juniorów jest daleka od ideału - stwierdził Tomasz Gollob. 

Zdaniem Golloba w klubie muszą wykonać dużą pracę z juniorami, a to wymaga czasu. Jak dodał, drużyna jest dobrze zbudowana w oparciu o uznanych i dobrych zawodników, natomiast problemem są cały czas młodzieżowcy. Do tego dochodzi kwestia Jack'a Holdera. 

- Nie wiadomo, dlaczego tak słabo jeździ. Jeszcze niedawno zdobywał 16 punktów w Lesznie - zastanawiał się ekspert. 

Kolejny mecz torunianie pojadą 28 kwietnia. Na wyjeździe zmierzą się z Betardem Spartą Wrocław. 

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone