Zamknij
REKLAMA

Norbert Kościuch zabrał głos na ponad miesiąc przed startego nowego sezonu

12:42, 14.02.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Joanna Zdancewicz

Przepytaliśmy Norberta Kościucha o jego przygotowania do nowego sezonu PGE Ekstraligi i oczekiwania, jakie sobie stawia przed jego startem. Co mówi wychowanek leszczyńskiej Unii?

Przypomnijmy. Norbert Kościuch pierwsze żużlowe kroki stawiał w Unii Leszno, w której jednak nie odegrał kluczowej roli. Przez ostatnie 11 lat jego naturalnym środowiskiem była I liga. Jeździł dla zespołów z Poznania, Grudziądza, Gniezna, Piły i Łodzi. Teraz przyszła pora ponownie na starty z najlepszymi. 

35-latek pojawił się kilka dni temu na pierwszym, nieoficjalnym treningu na Motoarenie. Była to zatem okazja do tego, aby zamienić z nim kilka zdań. Jak wyglądają jego przygotowania do nowego sezonu? 

- Przygotowania zmierzają ku finiszowi. Został tak naprawdę miesiąc. Wszystko to, co miało zostać fizycznie zrobione, zostało wykonane. Teraz wchodzę już w ostatni etap. Co do sprzętu, to na koniec lutego mają zejść do mojego warsztatu wszystkie jednostki silnikowe - mówi w rozmowie z ddtorun.pl.

Z jakimi nadziejami podchodzi do sezonu 2019? 

- Zawsze z dużymi - odpowiada lakonicznie. 

Podczas listopadowej konferencji mówił jednak, że jednym z jego celów jest znalezienie się w finale IMP.

- Nie zakładam sobie z góry wygórowanych planów. Plan jest taki, aby znaleźć się w finale IMP i robić postępy krok po kroku. Każdy zawodnik musi sobie wypracować pozycję. Mam czystą kartę i wszystko zależy od tego, jak zostanie zapisana - przyznał wówczas Norbert Kościuch. 

Czy Norbert Kościuch będzie realnym wzmocnieniem Get Wellu Toruń?

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone