Zamknij

60 dni do rozpoczęcia sezonu - Jacek Frątczak i Przemysław Termiński zabrali głos

18:52, 04.02.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Joanna Zdancewicz

W poniedziałek klub żużlowy zorganizował konferencję prasową połączoną z pierwszą w tym roku jazdą pokazową na torze z udziałem Norberta Kościucha, Maksymiliana Bogdanowicza i Igora Kopecia-Sobczyńskiego. 

Na spotkaniu z dziennikarzami pojawił się właściciel klubu - Przemysław Termiński oraz Jacek Frątczak, którzy krótko skomentowali aktualną sytuację w klubie. Dużo miejsca poświęcono przede wszystkim juniorom. 

- Robimy wszystko, aby drużyna była przygotowana. Szczególny nacisk kładziemy na juniorów. Ponadto pracujemy pod kątem organizacyjnym - prowadzimy rozmowy ze sponsorami - mówił Przemysław Termiński. 

Właściciela klubu nie mógł się z kolei nachwalić Jacek Frątczak. 

- Cieszę się, że prezes Termiński pojawił się na konferencji. Jestem jego wielkim fanem - jego poczucia humoru i charakteru - rozpoczął z uśmiechem na ustach manager Get Wellu Toruń. - Sezon ligowy rozpoczynamy 5 kwietnia od meczu w Zielonej Górze. Postanowiliśmy ten moment podkreślić i wyjechać na tor. Na 30 dni przed startem będziemy chcieli już wyjechać na regularne treningi. Chcemy wysłać sygnał do środowiska żużlowego w Toruniu, że to jest właśnie ten czas, kiedy trzeba zacząć myśleć o sezonie. 

Manager odniósł się również do sytuacji w zespole. Sporo miejsca poświęcił juniorom. 

- Jeśli chodzi o juniorów, to pracujemy ciężko. Apeluję po raz kolejny jednak o cierpliwość. Jest dobrze posiane, natomiast poczekajmy spokojnie - podkreślił manager. 

 Przypomnijmy, że w sezonie 2018 Get Well Toruń zajął 5. miejsce. 

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone