Zamknij
REKLAMA

Kolejne świetne informacje z obozu "Aniołów". Tak dobrze dawno nie było

08:25, 11.07.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Berent

Wszystko wskazuje na to, że podopieczni Jacka Frątczaka ustabilizowali formę. Tak przynajmniej można wnioskować po poniedziałkowych i wtorkowych startach w lidze angielskiej i szwedzkiej. 

W poniedziałek w lidze angielskiej pojechali Jason Doyle i Jack Holder, którzy bronią barw Somerset Rebels. Ich drużyna w wyjazdowym spotkaniu pokonała 49:41 Wolverhampton Wolves. Australijczycy byli liderami w swojej ekipie. Doyle przywiózł 13, a Holder 10+2 punktów. Somerset jest liderem rozgrywek po 12 kolejkach. 

Z kolei we wtorek nasi zawodnicy ścigali się już w Szwecji. Po raz kolejny pokazali wielkie możliwości. Chris Holder zdobył 16 punktów w sześciu startach, a jego Lejonen Gislaved zremisowało na wyjeździe 45:45 ze Smederną Eskilstuna. W zespole gospodarzy jechał Niels Kristian Iversen, autor 8+1 punktów. 

Dackarna Malilla, barw której broni Paweł Przedpełski pewnie pokonała przed własną publicznością Vastervik Speedway 56:34. Przedpełski był jednym z kluczowych ogniw swojego zespołu, przywożąc 7+1 punktów w czterech startach. Klasę ponownie potwierdził Doyle, który zdobył dla Rosspigarny Hallstavik 14 punktów. Jego zespół pokonał na własnym torze Masarnę Avesta 49:41. 

W tabeli prowadzi Rosspigarna przed Smederną i Dackarną. Lejonen plasuje się na 5. miejscu. 

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

ApatorApator

0 0

Super chciałbym żeby utarli nosa niedowiarkom to są super zawodnicy i stać ich na super wynik Hej hej Apatorrrr ! 11:14, 13.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone